Home Sport EkoQuest – Rowerowa gra terenowa

EkoQuest – Rowerowa gra terenowa

0
0

W niedzielę, 7 sierpnia, kilkudziesięciu uczestników wydarzenia rowerowego opartego na grze terenowej – ekoQueście pokonało trasę około 13 km na terenie Radziszowa i Woli Radziszowskiej. W trakcie wycieczki uczestnicy wykonywali cztery zadania umieszczone na trasie przejazdu w specjalnych pojemnikach.
– Zadania były związane głównie z tematyką przyrodniczą: obszarami chronionymi oraz roślinami. Wszyscy uczestnicy dzielnie pokonali trasę oraz wykonali wszystkie zadania, a na mecie czekały na nich drobne upominki. Pogoda dopisała i podczas trasy można było podziwiać przepiękną panoramę doliny Wisły, Pogórza Wielickiego, Beskidu Wyspowego, Beskidu Makowskiego, Beskidu Żywieckiego wraz z pasmem Policy i Babiej Góry. Widoki równe krajobrazom Toskanii – mówi Grzegorz Horwacik z Zespołu ds. pozyskiwania środków zewnętrznych UMiG w Skawinie.

Już dziś zapraszamy na kolejne wydarzenia łączące rekreację, zabawę i edukację – kolejne wydarzenie: 21 sierpnia 2016 r. Start: Park Miejski w Skawinie w godzinach 9.00 – 12.00.

Źródło: UMiG w Skawinie

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *