Home ZDROWIE I URODA Factory Fashion Capsule w Krakowie

Factory Fashion Capsule w Krakowie

0
0

 

 

Od 20 do 22 maja w Starej Zajezdni krakowianie mogli uczestniczyć w warsztatach modowych, prowadzonych w ramach projektu Factory Fashion Capsule. Podczas spotkania ze stylistami mieszkańcy Krakowa poznali praktyczne aspekty tzw. kapsułkowej garderoby.

 

Kapsułkowa szafa to koncepcja minimalistycznej garderoby składającej się z niewielu elementów, ale dająca możliwość stworzenia wielu stylizacji. Dzięki temu możemy oszczędzić dużo czasu, który poświęcamy na codzienne wybieranie odpowiedniego stroju.

Każdy, kto odwiedził Factory Fashion Capsule dowiedział się jak z 30 elementów skomponować ponad 100 stylizacji oraz poznał, krok po kroku, zasady tworzenia własnej kapsułkowej szafy. Pomogli w tym profesjonalni styliści oraz wybrane przez nich kolekcje, pochodzące ze sklepów znajdujących się w Factory Kraków.

Idea i założenia kapsułkowej szafy wpisuje się w koncepcję smart shoppingu, czyli rozsądnych zakupów. Polega na efektywnym kupowaniu – chodzi o to, by nabyć produkty wysokiej jakości w najkorzystniejszej cenie. Bardzo istotne jest przy tym podejmowanie przemyślanych decyzji, dzięki którym można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas.

Strefa Factory Fashion Capsule otwarta była dla wszystkich zainteresowanych, a na odwiedzających czekało wiele atrakcji. Jedną z nich były dodatkowe zniżki do wykorzystania w centrum Factory Kraków.

Magdalena Adamus

 

 

 

 

LEAVE YOUR COMMENT

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *